Kliknij, aby edytować treść...

KILKA WAŻNYCH ZASAD

O tym warto pamiętać:
Przedstawiam kilka zasad, którymi się kieruję i, z którymi warto się zapoznać, przed napisaniem do mnie wiadomości e-mail:
  •  Nie wróżę osobom niepełnoletnim, nie wykonuję rozkładów ogólnych ani wróżb na osoby trzecie. Dodatkowo nie odpowiadam na pytania dotyczące: zdrowia, ilości oraz płci nienarodzonych dzieci, daty śmierci, miejsca oraz dokładnej daty spotkania partnera/partnerki. Nie określam czasu ani liczb do gier losowych.
  • Zadawaj konkretne, rozsądne i przemyślane pytania. Dodatkowo mile widziane jest nakreślenie sytuacji, opis problemu. Jeżeli pytanie uznam za niestosowne, powiadomię Cię o tym i poproszę o naniesienie poprawek.
  • Odpowiadam na pytania dotyczące – sfery zawodowej, uczuciowej, finansowej oraz na inne pytania życia codziennego, a także dotyczące relacji międzyludzkich, partnerskich. Istnieje możliwość wykonania i interpretacji innych rozkładów, analiz numerologicznych.
  • Posiadam własne, wypracowane znaczenia kart. Nawet, jeżeli czasami zdarzy się, że podam karty, które wyszły, to i tak proszę pamiętać, że moja interpretacja może odbiegać od znaczeń kart, które krążą po internecie.
  • Nie oceniam, nie krytykuję i nie straszę, a przede wszystkim staram się pomóc. Każdą osobę traktuję indywidualnie, z życzliwością i empatią.  Dane, które mi wysyłacie w wiadomościach, a, które są potrzebne do wykonania wróżby/portretów/afirmacji/obliczeń roku osobistego, numerologicznego nie są nigdzie przeze mnie upubliczniane. Wszystko co od Was otrzymuję, zachowuję całkowicie dla siebie, a po wykonaniu określonej przez Was prośby - dane usuwam.
  • Gotowe wróżby, portrety itp. przesyłam w ciągu 7 dni roboczych. W soboty i niedziele oraz święta – odpoczywam. Wtedy nie odpowiadam na e-maile ani nie wykonuję żadnych wróżb/portretów/afirmacji i innych.
  • Wystawiając mi opinię, przede wszystkim najpierw zastanów się, czy byłaś/eś wobec siebie, a później mnie - uczciwa/y.
  • Nie biorę odpowiedzialności za Twoje czyny. Przekazuję jedyne jedną z możliwych dróg, a odpowiedzialność za swoje poczynania i, za to co dalej zrobisz z wróżbą bierzesz TY. Pamiętaj o tym.

UWAGA! Karty ani inne techniki dywinacyjne NIE SĄ WYROCZNIĄ, one tylko dają Ci wskazówkę, radę, podpowiadają co możesz zrobić, a od Ciebie zależy cała reszta, bo Tylko Ty masz panowanie nad swoim życiem, tylko Ty możesz ze swoich czynów, decyzji i wyborów uczynić swoją Życiową Wyrocznię. Zatem proszę nie zmarnuj swojego czasu, nigdy nawet pomimo złej prognozy nie poddawaj się, tylko przeanalizuj sytuację i weź swoje życie w swoje ręce, bo to Ty, nim kierujesz, a nie wróżka. Karty wskazują tylko drogę lub dają podpowiedź, którą ścieżką życia pójść, aby łatwiej się żyło. Karty nigdy nie „powiedzą” o czymś pewnym, ponieważ to, co się wydarzy w życiu i to, czy wróżba się spełni jest jedynie konsekwencją podjętych lub nie działań. Wróżby potraktuj jako rady, a nie jako dosłowne przepowiadanie przyszłości i pamiętaj – jestem tylko człowiekiem, nie jestem nieomylna ...
Kreator stron www - przetestuj!