Kliknij, aby edytować treść...

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Jeżeli korzystałaś/eś z mojej pomocy będzie mi bardzo miło jeżeli tutaj napiszesz w kilku słowach co o niej sądzisz. Dziękuję. 
koli11 marzec, 2013

Korzystałam z pomocy tej Pani, bardzo rzetelna i wiarygodna osoba, polecam

Renata14 marzec, 2013

Korzystałam kilkakrotnie z usług wróżki Irisy, za każdym razem otrzymywałam rzetelną i dokładną wróżbę. Odpowiedzi na zadane pytania były wyczerpujące. Wszystko co mi wywróżyła sprawdziło się i sprawdza. Z czystym sumieniem mogę ja polecić każdemu

Ewelina14 marzec, 2013

Polecam wróżkę Irisę, jest bardzo dokładna, a wróżby mają pokrycie w rzeczywistości i co najważniejsze się sprawdzają! Korzystałam kilkukrotnie i na pewno jeszcze wrócę.

karma15 marzec, 2013

Irisa ma duże doświadczenie, dzięki niej dowiedziałam się o sobie bardzo dużo a także większość wróżb ma potwierdzenie w rzeczywistości

Hiko16 marzec, 2013

Irisa jest wszechstronną osobą, która bardzo dobrze radzi sobie z tym co robi. Jest dokładna i nie pozostawia jakichkolwiek niedomówień, jeśli zadamy dobrze pytanie. C: Ogólnie bardzo mocno polecam jej usługi, nie poczujecie się zawiedzeni.

Asia16 marzec, 2013

Irisa jest bardzo rzetelną wróżką. Na zadane pytanie odpowiada wyczerpująco - co świadczy o jej dokładności. Potrafi naprowadzić i dać wskazówki. Jest bardzo ciepłą osobą i takie też są jej wróżby. Po skorzystaniu jej usług nie czułam niedosytu, wręcz przeciwnie - byłam nasycona wszystkimi informacjami, które mnie interesowały. Gorąco polecam korzystanie z Jej usług:)

Cohen17 marzec, 2013

Irisa bardzo emocjonalnie angażuje się w pomoc osobie, która się do niej zwraca, podchodzi do swojej pracy sumiennie i nie pozostawia niedomówień. Jest osobą kontaktową, polecam jej wróżby :)

Gabrysia17 marzec, 2013

Gabrysia polecam rzetelna prawdziwa wróżba

Magdalena17 marzec, 2013

Bardzo polecam wróżkę Irisę.Jej wróżby są wykonane rzetelnie i z dużą dokładnością oraz obszernym opisem sytuacji.
Kilka razy Irisa przygotowywała dla mnie wróżbę i jak do tej pory wszystko powoli się sprawdza.Bardzo dużo cennych wskazówek i porad.

mokele22 marzec, 2013

Witam,
bardzo ciepła, rzetelna osoba/anioł.
Wróżba sprawdziła się.
Godna zaufania.
Pozdrawiam serdecznie.

rene22 marzec, 2013

Polecam innym porady, wskazówki od wróżki Irisy....... Dzięki niej dowiedziałam się o swojej karmie ....- właściwie wszystko co przeczytałam od niej(ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu)wydawało mi się tak bardzo znajome....
Dziwnie się z tym poczułam.... jeszcze tyle rzeczy człowiek o sobie niewie....
Czasami warto"PRZYSTANĄć"i zastanowić się nad sobą i tym co wokół nas się dzieje.
POLECAM IRISĘ - ZE SZCZEREGO SERCA POLECAM :):):)

Aneta vel Exilium ;)25 marzec, 2013

Bardzo polecam!
Wydawało mi się, że dostanę porady bardzo ogólnikowe, które będę mogła sobie dowolnie pasować dopasować do mojej sytuacji, ale dostałam bardzo rzeczowe i obszerne informacje :)
Irisa dokładnie wyczytała z kart moją przeszłość i teraźniejszość, więc miałam nadzieję, że wróżba na temat mojej przyszłości też będzie prawdziwa... I jak na razie wszystko powoli, ale się sprawdza ;) Mam nadzieję, że ostatnia wróżba też się spełni ;))
Jeszcze raz Ci dziękuję Iriso :*

Aneta25 marzec, 2013

Irisa jest niesamowita! Jestem pod wrażeniem jest niezwykłej intuicji, wyczucia i zdolności czytania ludzkiej duszy i ludzkich losów a dodatkowo jest osobą przemiłą, zawsze służąca radą i pomocą, gotową w nieskończoność wyjaśniac wszelkie wątpliwości.

Magda25 marzec, 2013

Bardzooo polecam Panią Irisę!! Jej odpowiedzi są niesamowicie konkretne, znakomita analiza obecnej sytuacji.
Odpowiedzi Irysy są obszerne, wyjaśnione wszystko krok po kroku, cenne wskazówki, których udziela naprawdę działają!! Zachęcam wszystkich do korzystania z usług tej wróżki, zresztą kto sam raz spróbuje, na pewno wróci... :-) Jestem tego przekonana!:-) Polecam gorąco!!:-)
Bardzo dziekuje Tobie Irisko za poświęcony czas i za energię:*:) Wszystkiego dobrego, pozdrawiam!!:-)

Magdalena25 marzec, 2013

Bardzo polecam Wrozby Pani Iris bardzo konktetnie i rzeczowo nakreslila moja sytuacje uczuciowa pozdrawiam Magdalena

Iza27 marzec, 2013

Wróżby Irisy sprawdziły się w 100 % mogę gorąco ją polecić, osoba bardzo pomocna i wspaniała. Wróżby zawierają mnóstwo informacji i są sprawdzone.
wierzę iz wszyscy korzystający z usług Irisy będą usatysfakcjonowani i zadowoleni z wiarygodności. :)

Atka29 marzec, 2013

Wspaniała,ciepła osoba i bardzo utalentowana wróżka!Korzystałam z jej porady na portalu ezoterycznym i na pewno skorzystam z jej porad jeszcze raz! Nie podałam wszystkich wiadomości a ona i tak je zobaczyła w kartach! Czy trzeba większej rekomendacji? Dla mnie nie! Serdecznie polecam! Atka

Ania3 kwiecień, 2013

Niezmiernie ciepła osoba z ogromnymi umiejętnościami. Za każdym razem wróżby i rady mnie nie zawiodły. Polecam serdecznie wszystkim, którzy potrzebują tego typu pomocy!! :) Ja na pewno jeszcze nie raz skorzystam!
Właściwie muszę przyznać,że sama nie mogę uwierzyć jak można wszystko tak dokładnie przewidzieć! ;)

Isabell7 maj, 2013

I ja napiszę swoją opinię - korzystałam z pomocy tej Pani i jestem bardzo zadowolona,ma bardzo miłe podeści do ludzi , jest sympatyczna i rzetelnie wykonuje swoją pracę. to co chciałam dostałam bardzo jasno i konkretnie przedstawione, bez żadnych nie dokończonych zdań jak to się czasem trafia. Jestem bardzo zadowolona, prosiłam o analizę związku i byłam pod wrażeniem, kiedy otrzymałam gotową analizę, po prostu czułam się tak , jakby ta Pani przez cały czas trwania mojego związku z moim partnerem była koło nas i obserwowała, bo to co napisała idealnie pokrywało się z rzeczywistością.
Polecam i sama też na pewno jeszcze wrócę.

Aneta14 maj, 2013

Trafność, dokładność i przenikliwość wróżb Pani Irisy są niesamowite. Korzystałam z opisu związku karmicznego i portretu psychologicznego i wszystko się zgadza z tym co już wiem, co podejrzewam i czego się domyślam a to czego dowiedziałam się z układu kart postawionych przez Panią już okazało się bardzo pomocne i wpłynęło pozytywnie na moje życie. Gorąco polecam niezdecydowanym i jeszcze raz dziękuję :)!

maria8 czerwiec, 2013

Irisa to wspaniała osoba , bardzo wrażliwa , kilka razy zwracałam się do niej o pomoc , trafnie wskazywała na problemy i pomagała wskazać wyjścia. Dziękuję.Jest w tym co robi dobra

hanna28 czerwiec, 2013

Wrozby Pani Irisy sa bardzo trafne. Polecam

Elżbieta15 lipiec, 2013

Korzystałam z pomocy Pani Irisy i jestem w pełni usatysfakcjonowana poziomem uzyskanych odpowiedzi na moje pytania - wyczerpujące,dokładne, ukazujące różne aspekty. Myślę, że to odpowiedzialna, rzetelna i godna polecenia wróżka. Na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jej pomocy. Dziękuję serdecznie.

Asia17 sierpień, 2013

Niesamowita trafność, niesamowita osoba. Zaskakująco dużo informacji. Poznanie tak dobrej, ciepłej i zaangażowanej w pomoc innym osoby jest dużym przeżyciem.

Michał23 sierpień, 2013

Pani irisa przygotowała dla mnie tarotowy portret karmiczny - z którego jestem bardzo zadowolony, wyjaśnił mi on wiele i dzięki niemu zrozumiałem dlaczego moje życie dziś wygląda tak a nie inaczej, już teraz wiem co zrobić aby w końcu je zmienić. Pani Iriso jeszcze raz dziękuję za cały portret, za ciepłe rady i Pani życzliwość. Z czystym sumieniem mogę polecić Pani usługi.

Kinga27 sierpień, 2013

Skorzystanie z usługi tej Pani bylo moją najlepsza decyzją, bardzo mi pomogła w przełomowym momencie mojego życia, pokazała mi z czym muszę walczyć aby być szczęśliwą i jak starać się żyć aby to szczęście utrzymać. Otrzymałam tak trafną analizę mojej osoby, że w trakcie czytania byłam w szoku z jaką dokładnością przygotowany był mój portret.
Pani Iriso, bardzo Pani dziękuję, za zaangażowanie i ciepłe rady.
Polecam wszystkim!:)

Maria13 wrzesień, 2013

Profesjonalne podejście do klienta - brawo. polecam, wróżby konkretne i co dla mnie było zaskoczeniem - nie w kilku słowach/zdaniach tylko wszystko rozpisane i jest co czytać.

-M.-18 grudzień, 2013

Chciałam zapytać, kiedy Pani wróci do nas :) ? Zależy mi na Pani pomocy, już kiedyś korzystałam i byłam bardzo zadowolona a wróżba się sprawdziła tak było ja

-M.-18 grudzień, 2013

Chciałam zapytać, kiedy Pani wróci do nas :) ? Zależy mi na Pani pomocy, już kiedyś korzystałam i byłam bardzo zadowolona a wróżba się sprawdziła tak było jak Pani napisała. Czy jest szansa, że Pani wróci? Czekamy na Panią ja i moje znajome :) Korzystając z okazji chciałabym życzę Pani z okazji zbliżających się świąt wszystkiego najlepszego, ciepłej, rodzinnej atmosfery, dużo zdrowia, szczęścia i miłości, a rok 2014 niech będzie dla Pani rokiem dobrym, obfitującym w wszelkiego rodzaju bogactwa! Pozdrawiam - M.-

Elżbieta28 grudzień, 2013

Pani Iriso pozdrawiam serdecznie i życzę wszelkiej pomyślności w nadchodzącym nowym roku. Tak jak powyżej - nie mogę się doczekać Pani powrotu, by móc skorzystać z Pani pomocy.

Sylwia13 styczeń, 2014

Pani Iriso, Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku! :) Kiedy Pani wróci do nas? POTRZEBUJEMY PANI :) Z utęsknieniem zaglądam i czekam, mam nadzieję,że już niebawem będziemy mogły/li za Pani pośrednictwem odmienić swój los... Pozdrawiam ciepło, do miłego usłyszenia lub napisania, Sylwia- Sis.

Elżbieta21 luty, 2014

Pani Irisa, to nie tylko dobra wróżka, wyczerpująco naświetlająca problem, ale także ciepła, życzliwa osoba. Zdecydowanie polecam.

Elżbieta27 lipiec, 2014

Pani Iriso, widzę, że nadal Pani z nami nie ma, wielka szkoda. Wszystko co mi Pani kiedyś napisała sprawdziło się. Myślę, że wielu jest Pani bardzo potrzebna. Pozdrawiam serdecznie i nadal czekam.

Krystyna10 kwiecień, 2016

Pani Iriso, bardzo żałuję,ze nie mozna z Panią się skontaktowac, tak bardzo potrzebuję pomocy w moim skonfliktowanym życiu. Nie mam pojęcia co trzeba zrobic,zeby problemy się nie nawarstwiały! Pozdrawiam ciepło z nadzieją na kontakt.
Krystyna

Gosia7 maj, 2016

Bardzo chciałabym sie skontaktowac z panią. Może ktoś wie kiedy wróżka Irisa wróci?!


Dodaj nowy wpis

Kreator stron www - przetestuj!